2 Ocak 2011 Pazar

Yılbaşı Partisi...İşte seramik grubumuz... Bir kişi eksiğimiz var. Bembi'miz bebeği olduğundan bir süreliğine seramik grubumuza ara verdi ama yakın zamanda aramıza katılacağını umuyoruz...

Bu hafta yılbaşı yemekleri haftasıydı. Salı koro yemeğimiz, perşembe Atölye Beyaz'da seramik yerine yılbaşı partimiz vardı. Bol bol yedik içtik sohbet ettik. Yeni fırınlanan seramiklerimizi inceledik. Bende bol bol fotoğraf çektim. Tuğba ve Pino elleri boş gelmemişlerdi. Yılbaşı hediyelerimizi aldık:))


Pinocuğum kendi çizimi bu kartlarla beraber kırmızı kalpli kutularda birer hediye daha verdi ama onu burada yanınlamam çok uygun olmaz diye düşünüyorum:)) Teşekkürler Pinocumm:) Hedefim popomu hediyenin içine girecek kadar küçültebilmek:D

Bu da Tuğba'dan:) Çok şeker değil mi? Teşekkürler Tuğbacımm:)


Herkese mutlu yıllar diliyorum:)))

5 yorum:

Meyra dedi ki...

canım ne güzel paylaşımlar :))
bende gelmek istiyorum çok özendim dostluğunuza:)

ezelkizinodasi dedi ki...

bende seramik kursu istiyorum çok hemde :))

Pino dedi ki...

çok tatlısın senacımm:))) sözünü unutma ama:D

sena dedi ki...

Meyracım, ezelkızınodası seramik kursu ile ilgili perşembe günü hocamızla görüşeceğim:))Bizim grup biraz 7 kişi. Ancak yeni bir grup açılabilir sanırım.

Pinocumm sende çok tatlısın:))

Herkese sevgileeer

aslı dedi ki...

Merhabalar, Pino desenleri çok güzel. ahşap boyama kursuna başladım. bu resimleri kullanmayı düşünüyorum. Herkesin ellerine sağlık.